Yüzde 4 yükselen Stellar fiyatında sırada ne var?

Kripto para dünyasının yakından bildiği üzere genellikle XRP fiyatından artış olduğu zaman Stellar


Kripto para dünyasının yakından bildiği üzere genellikle XRP fiyatından artış olduğu zaman Stellar fiyatında da bir artış meydana gelir. Bu anlamda Stellar Ripple’ın XRP’sinin ikiz kardeşi olarak görülür. Ancak her iki koin de birbirininin rakibi aynı zamanda.

Stellar XLM fiyat hareketi, kripto para piyasasının diğer koinlerinde görülebileceği üzere aynı dengesizliği gösteriyor.

İlgili haber: Stellar 9 cente ulaşacak mı?

Ancak, XLM fiyatı 18 Ekim’de olduğu yüksek noktaya doğru iyi bir yükselme kaydetmiş durumda.

Geçtiğimiz üç günde, Stellar fiyatı 17 Ekim’deki en düşük noktadan bu yana yüzde dört buçuktan (yüzde 4.65) fazla kazanç elde etti. Bu, hareket dalgalanmalarından ve fiyatın çoğunlukla 0.062 dolar civarında kalması gerçeğinden bağımsız bir hareket aynı zamanda.

Stellar XLM bir miktar ivme kazandı; Bununla birlikte, otuz günlük grafikte, 25 Eylül 2019’daki 0,052 dolarlık düşük fiyat seviyesinden bu yana fiyat yüzde on dokuz (yüzde 19,06) arttı.

İlgili haber: Ripple Tron ve Stellar grafigi, düşüş döngüsünü kırıyor olabilir

Stellar, son zamanlarda bir yükseliş hareketi gerçekleştirmekle birlikte kripto paraların yükselişe geçtiği zaman dilimlerinde yükselişlere pek ayak uydurmayan bir koin. Fiyatın önümüzdeki günlerde 0.066628 doların üzerine çıkmaması durumunda, ayı piyasası bir miktar düşüşle daha alt seviyeye ulaşmaya çalışacak.

Fiyat ortalamaların altında kalmaya devam ederse, 0,057 dolara doğru bir düşüş olması kuvvetli bir ihtimal. Hatta düşüş 0.051014 dolar seviyelerine doğru bile söz konusu olabilir.

İlgili haber: Stellar geliştiricileri XLM enflasyonuyla mücadele ediyor

Düşmüş olan bu eğilim, yatırımcıların pozisyonlarını koruyabildikleri 0,051 dolar seviyelerine kadar devam edecek. Ancak, boğa piyasasının yükselişini 0.66628 dolar işaretinin üzerine çıkarabilir olması durumunda, 0.088708 dolar işaretine olan hareketi işaretlemek mümkün.

Stellar, 2018 yılının Temmuz ayında hem para transferi için hem de varlık belirleme alanına yönelik olarak Şeriat uyumluluk sertifikası alan ilk dağıtık ana protokol olma özelliğine sahip. Stellar, Bahreyn Merkez Bankası tarafından lisans sahibi uluslararası bir Şeriat ajansı olan Shariyah İnceleme Bürosu tarafından onaylanmış bir koin. Böyle bir özellik koini ayrıcalıklı kılabilir.

Kaynak


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum