XRP yatırımcıları! Ripple reklamını izlediniz mi?

XRP’nin Ripple ile bağlantısı her ne kadar merkeziyetsizlik konusunda eleştirilere maruz kalsa da Ripple XRP reklamını iyi yapıyor.


XRP’nin Ripple ile bağlantısı her ne kadar merkeziyetsizlik konusunda eleştirilere maruz kalsa da Ripple XRP reklamını iyi yapıyor.

3’üncü büyük kripto para Ripple, bankacılık ve finansal işlemlere getirdiği yenilik, birçok kurum tarafında satın alınıyor. Uluslararası finansal piyasalarda isim yapmış birçok banka ve holding, Ripple’ın ürünlerini kullanıyor. Ripple’ın ürünlerini kullan şirketlerden bazıları SBI Holding, Bank of America, MoneyGram, HSBC Bank ve bu liste uzayıp gidiyor.

Ripple’ın en çok talep gören ikin finansal ürünü var bunlar, xRapid ve xCurrent. Bu ürünlerden xRapid para transferlerinde XRP coin’ini aracı para birimi olarak kullanıyor. xCurrent ürünü ise Ripple ağını kullanıyor ve XRP’ye ihtiyaç duymuyor.

Lütfen Bkz: XRP 2019 üçüncü çeyrek raporu

Ripple’ın XRP’sini Bitcoin’den ayıran temel faktör, XRP’nin merkezi bir yapıya sahip olması. Yani Ripple şirketine bağlı olması. Bitcoin ise herhangi bir şirkete veya kuruma bağlı olmayan tamamen bağımsız ve merkeziyetsiz bir yapıya sahip. Kripto para piyasalarında ise  merkeziyetsizlik önemseniyor. Çünkü bu sayede kripto paralarının arzı merkezi bir yapı tarafından yönlendirilemez ve kontrol edilemez. XRP bu nedenle bazı eleştirilere maruz kalıyor. Ancak merkezi yapı tarafından yönetilmenin bazı avantajları da var.

Öncelikle XRP ile ilgili muhatap alabileceğiniz bir adres var ve benzer biçimde XRP’nin gelişimini destekleyecek ve bu konuda araştırma yapabilecek bir  merci var: Ripple Şirketi. Ripple, XRP pazarlamasını iyi yapıyor. En son ki Ripple ve dolayısıyla XRP reklamını izleme şansı bulanlar bize hak verecektir. Aşağıdaki youtube linki üzerinden Ripple’ın reklamını izleyebilirsiniz.

Lütfen Bkz: FUD nedir? Ripple sosyal medyadaki XRP FUD’una cevap veriyor

Ripple sayesinde saniyeler içerisinde çok düşük maliyetle para transferi gerçekleştirilebiliyor.

Kaynak


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum