Vizyona giren filmler!


 • Türkiye’deki sinema salonlarında bu hafta 5’i yerli 10 film vizyona girdi

  KAPI

  Nihat Durak’ın yönetmenliğini yaptığı ve Kadir İnanır’ın başrolünde yer aldığı Kapı, izleyici ile buluştu. Mardin’den Berlin’e göçmüş Süryani bir ailenin, gelen bir telefon üzerine memleketlerine yaptıkları seyahati odağına alan filmde, Kadir İnanır’a başrolde Vahide Perçin, Aybüke Pusat, Timur Acar, Özgün Çoban, Menderes Samancılar ve Erdal Beşikçioğlu eşlik etti.

   

 • Dram türündeki filmde Süryani bir ailenin reisi olan Yakup karakterini canlandıran Kadir İnanır, 7 yıl sonra ilk kez bir sinema filminde rol almış oldu.

   

 • Bu hafta 10 film vizyona girdi! Vizyona giren filmler (12 Nisan 2019)

  ALTIN ELDİVEN

  Fatih Akın’ın, Heinz Strunk’ın 2016 yılında yayımlanan aynı adlı kitabından uyarladığı Altın Eldiven, 1970’li yıllarda Hamburg’da dört kadını öldüren ve öldüreceği kişileri Zum Goldenen Handschuh adlı bardaki kişiler arasından seçen seri katil Fritz Honka’nın hikayesine odaklanıyor.

   

 • Bu hafta 10 film vizyona girdi! Vizyona giren filmler (12 Nisan 2019)

  Senaryosu da Türk asıllı Alman yönetmen Fatih Akın tarafından kaleme alınan filmin başrollerinde Jonas Dassler, Margarete Tiesel, Marc Hosemann, Katja Studt, Martina Eitner-Acheampong, Adam Bousdoukos ve Philipp Baltus yer aldı. Savaş sonrası ekonomik bir kalkınmaya imza atan fakat insanların buna tezat oluşturacak biçimde güvensiz ve korku içinde yaşadığı 1970’ler Almanya’sının çarpıcı bir portresini sunan film, 2019 Berlin Film Festivali’nde Altın Ayı için yarışmı
  ÇINAR
  Mustafa Karadeniz’in yönetmenliğini üstlendiği Çınar, engelli bir gencin yaşam mücadelesine konu edinirken ailesinin yaşadıklarına da yakından bakma imkanı sunuyor. Yönetmen Mustafa Karadeniz’in senaryosunu Necip Güleçer ile birlikte kaleme aldığı filmde Sezgin Cengiz, Şilan Düzdaban, Yunus Emre Çelik ve Mert Aygün rol alıyor.
   

 • Bu hafta 10 film vizyona girdi! Vizyona giren filmler (12 Nisan 2019)

  KARDEŞLER

  Ömer Atay’ın yönettiği; Ege Yazar, Caner Şahin, Gözde Mutluer, Nihal Koldaş, Erol Afşin ve Cankat Aydos gibi isimlerin rol aldığı Kardeşler, bir namus cinayetinin gölgesinde birbirlerinin kaderini yaşamak zorunda kalan iki kardeşin hesaplaşmasını konu ediniyor.

   

 • Bu hafta 10 film vizyona girdi! Vizyona giren filmler (12 Nisan 2019)

  MAZLUM KUZEY&KUDDUSİ 2: LA! KASADA PARA VAR!

  Önder Açıkbaş’ın yönetmenliğini üstlendiği ve başrolünde oynadığı devam filmi Mazlum Kuzey & Kuddusi 2: La! Kasada Para Var!, Mazlum Kuzey ve dayısı Kuddusi’nin maceraları etrafında dönüyor.

   

 • AŞGAR: CİN VADİSİ

  Yahya Al’ın yazıp yönettiği Aşgar: Cin Vadisi, çobanlık yapan ve gördüğü kabuslardan sonra çok farklı yerlerde uyanmaya başlayan bir adamın hikayesini anlatıyor.

   

 • Bu hafta 10 film vizyona girdi! Vizyona giren filmler (12 Nisan 2019)

  ŞİPŞAK AİLE

  Rose Byrne ve Mark Wahlberg’in başrolünde yer aldığı Şipşak Aile, bir aile kurmaya karar veren Pete ve Ellie çiftinin üç kardeşi evlat edinmesiyle yeni bir hayata uyum sağlama çabalarını odağına alıyor. Wahlberg ile Byrne ikilisine başrolde Isabela Moner, Gustavo Quiroz, Julianna Gamiz ve Octavia Spencer’ın eşlik ettiği komedi dram karışımı filmin yönetmen koltuğunda Sean Anders oturuyor.

   

 • Bu hafta 10 film vizyona girdi! Vizyona giren filmler (12 Nisan 2019)

  HELLBOY

  Mike Mignola’nın ünlü grafik romanının yeni sinema uyarlaması Hellboy’un başrolünde bu kez David Harbour yer alıyor. Cehennemden gelen ünlü çizgi roman karakteri Hellboy’un beyazperdedeki yeni macerasının senaryosunu Mignola ile birlikte Andrew Cosby ve Christopher Golden kaleme aldı. Neil Marshall’ın yönettiği filmde Hellboy, bu yepyeni macerasında intikam ateşiyle yanıp tutuşan ve insanlığa savaş açan bir büyücüye karşı mücadele ediyor.

   

 • Bu hafta 10 film vizyona girdi! Vizyona giren filmler (12 Nisan 2019)

  AFTER

  Anna Todd’un 2013 yılında ilk olarak Wattpad’de yayımlanan romanından uyarlanan After, genç Tessa Young ile gizemli Hardin Scott arasındaki gelgitli ilişkiyi konu ediniyor. Yönetmenliğini Jenny Gage’nin üstlendiği filmin başrollerinde Selma Blair, Hero Fiennes Tiffin, Peter Gallagher, Josephine Langford, Jennifer Beals, Meadow Williams ve Dylan Arnold oynuyor.

   

 • BÜYÜK MACERA

  Natalya Nilova’nın yönetmenliğini üstlendiği haftanın animasyon filmi “Büyük Macera”, bir leyleğin hatası sonucu kendisine gelen yavru pandayı, aslen ait olduğu yuvaya götürmeye çalışan ayı MicMic ile arkadaşlarının hikayesini beyaz perdeye taşıyor.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum