Vizyona Girecek En İyi Filmler


Vizyona Girecek İzlenmesi Gereken En iyi Filmler

Sinema severlerin izlemesi gereken vizyona girecek en iyi filmler kategorisinde sizler için seçmiş olduğumuz bir birinden güzel filmler.

1.Avatar 2 

Avatar ilk bölümü izlenme rekorları kıran ve ikincisi çekilmeye başlayan 2020 yılında vizyona girecek film izlenebilecek en güzel filmler arasında ilk sırada yer almaya aday tanıtım filmimizdir.

Sinema’da gösterildiğinde büyük bir başarıya imza atan ve olay film olarak 3 milyara yakın gişe hasılatı elde eden avatar filmini 2 side ilk film gibi başarılı olacağı tahmin ediliyor .

2.Fast & Frious 9

İzlenmesi gereken filmler tavsiye’miz arasında ikinci sırada yer verdiğimiz  Fast & Frious Hızlı ve Öfkeli serisi yıllardır bizleri ekrana kitlemiş macera ve aksiyon dolu sahneleri ile bizleri meshetmiştir.

Hızlı ve Öfkeli 9 Filmi diğer serilerinde olduğu gibi bizleri heyacan aksiyon sahnelerinin bol olduğu güzel bir izlenecek film olacağınız diğer izlemiş olduğumuz tüm serilerinden tahmin etmemek mümkün değil.

3.Aquaman

Bilim kurgu,Aksiyon ve Macera filmi Aquaman beklenen ve izlenmesi gereken en iyi film önerileri‘miz arasında yer almaktadır.Filmde Dünya ya kahraman olarak kendini göstermek isteyen ve kötüler ile korkusuzca mücadele Aquaman mucadelesi izlenebilir.

4.Saf

Bir Türk Yapımı olan Saf 2019 yılında gösterime girecek olan güzel filmler arasında yer alarak izlenmesi gereken en iyi türk filmleri öneri listemizde yer almıştır.

Yönetmenliğini Ali Vatansever’in yaptığı

Oyuncuları Erol Afşin,Saade Işıl Aksoy,Onur Buldu Türk filmleri severler için tavsiye filmlerimiz arasında saf filmi önerilmektedir.

5.Üç Harfliler Adak

Korku filmleri severler Üç Hafliler Adak filmini izleyebilir.2019 yılında gösterime girecek olan daha önce izlediğimiz üç harfliler korku filmleri gibi heyecan ve korku yüklü sahneleri ile bizleri koltuklarımıza bağlayacaktır.

6.G.I.Joe 3

Aksiyon,Macera Filmi G.I.Joe 3 beklenen filmler arasında dır.Diğer serileri gibi 3 ünde efsane bir film olacağı muhteşem ikilinin izleyicilerine bol aksiyon sahneleri ile beyaz perdede vaktinizin akıp gitmesine nasıl geçtiğini anlamayacağınız güzel bir film tavsiyemiz.

7.Venom

Aksiyon filmi olan Venom-Zehirli Öfke filmi tavsiye niteliğinde olup Sinemalarda gösterime girmiştir.112 dakika olan bu film izlenmesi gereken en iyi filmler lsitemizdedir.

8.Den Skyldige-Suçlu

Gerilim filmi olup 30 kasımda gösterime girecek Suçlu filmi hayal gücünüzü kullanmanızı sağlayacak,sıkılmadan izleyebileceğiniz ilgi çekici filmler arasında yer almaktadır.Bu yüzden izlenebilecek tavsiye filmimizdir.

9.The Ritual

Korku filmi tavsiyemiz The Ritual filmi İskandinavya nın el değmeyen ormanlarında yürüyüşe çıkan arkadaşların karanlık ve oldukça gizemli bir ormana girmeleri ile zor anlar yaşayacakları İzlenmesi gereken en iyi film sizide alıp götürecek akıcı sahneleri ile korkuyu hissedeceksiniz.

10.The Comuter-Yolcu

Gerilim,Aksiyon Filmi olan The Comuter-Yolcu Trende hayatını çok büyük tehlikeye atan bir adamın hikayesini konu alıyor.Kahramanımız yerine getirmesi istenen bir görevi başaramaz ise Trendeki bütün herkezin hayatı tehlike dedir.


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum