Tron hakkında yatırımcılar ne düşünüyor?

Tron hakkında daha önceleri olumlu olan yaklaşımlar artık olumsuza dönmeye başladı. Diğer altcoinlerde olduğu gibi, yatırımcılar TRX’e olan inançlarını kayıp mı ediyorlar?


Tron hakkında daha önceleri olumlu olan yaklaşımlar artık olumsuza dönmeye başladı. Diğer altcoinlerde olduğu gibi, yatırımcılar TRX’e olan inançlarını kayıp mı ediyorlar?

Tron geçtiğimiz bir kaç aydır bir türbülanstan geçiyor. Hali hazırda yaşamakta olduğu volatiliteye de onlarca söylenti ve gelişme destek veriyor. Tron’un Amerika’daki en büyük borsalarda listelenmediğini biliyor muydunuz? Coinbase’de yok mesela Tron. Justin sun yaptığı açıklamalarda öncelikli hedeflerinin Coinbase platformunda yer almak olduğunu duyurdu.

Tron hakkında tartışmalar hiç bitmiyor. Bu kadar tartışmanın odağında olmasına rağmen Tron’un 1,4 milyar dolar piyasa değeri var ve bu da Tron’u 12. büyük kripto yapıyor.

Büyüklüğüne ve popülerliğine rağmen, Tron’un, Coinbase  veya Coinbase Pro’da listelenmesi hiç düşünülmedi. Halbuki borsa tüm büyük kripto paraları listelemeyi planladıklarını açıklamıştı.

Tron şu anda Amerika’daki borsalarda  listelenmiyor ama bu durum her an değişebilir. Çünkü Justin Sun kısa süre önce Twitter’da önceliklerinin Amerika’daki borsalarda listelenmek olduğunu açıkladı.

” Evet bu konu bizim bir numaralı önceliğimiz. Benimde dahil olduğum bir ekip tamamen  bu konuya odaklanmış durumda. Herşeyi Tron hızıyla yola koyacağız.”

Justin Sun’a Twitter’da bir tron  taraftarı Binance tarafından listelenecek coinlerin içinde Tron olmadığını vurgulayarak, Amerika’da Tron işlemleri yapmak için bir borsaya ihtiyaç duyduklarını dile getiriyor. Pek çok taraftar Tron hakkında gittikçe daha çok şikayet etmeye başladı. Justin Sun’ı da suçlayan çok Tron kullanıcısı var.

Bknz:Tron grafiğinde tehlike çanları

Yes. It is our #1 priority now. We will have a full team including me dedicated to this matter. We will get all these things done with #TRON speed! #TRX $TRX https://t.co/gYcZP1pHhk

— Justin Sun (@justinsuntron) August 9, 2019

Diğer kriptolar gibi Tron da yavaş yavaş kan kaybediyor. Bitcoin’in artan hakimiyetinin alt coinlere yer bırakmaması, alt coinlerin ciddi sıkıntıya girmesine neden oldu.

Bir aydan fazladır Tron (TRX) dikkate değer bi kayıp yaşıyor. En son çıktığı zirvesi 0.03 dolardan şu anda işlem gördüğü fiyat 0.020 dolara indi.

Bu düşüş aşağı doğru bir baskının uzantısı. Bu baskı son bir kaç aydır Tron üzerinde var. İlk defa Haziran’da fiyatı 0.04 dolar civarındayken başlamıştı.

Bknz: Tron ve BitTorrent’ta Binance US şoku

 

Bu aşağı doğru oluşan baskı, pek çok  yatırımcının Tron hakkında olumsuz tavır almasına ve uzaklaşmasına neden oldu. Eğer Bitcoin biraz alt coinlere yer açmazsa, yakın zamanda piyasada alt coin sayısı azalacak ve Tron da çok ciddi kayıplar görecek.

Kaynak

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum