Mission Impossible: ZCash’i kurtarmak!

Mission Impossible: ZCash’i kurtarmak, yeni bir formülle gelen Blocktown Capital kurucuları Joseph ve James Todaro kardeşler, bakalım ZEC’i kurtarabilecek mi?


Mission Impossible: ZCash’i kurtarmak, yeni bir formülle gelen Blocktown Capital kurucuları Joseph ve James Todaro kardeşler, bakalım ZEC’i kurtarabilecek mi?

 

Blockchain girişim firması Blockctown Capital kurucuları, Zcash’i düştüğü bataklıktan çıkartabilmek için yeni bir formülle çıkageldi. Kurucular ödülünü azaltma…

Kullanıcılarının ağ üzerinden ne kadar para gönderdiklerini gizlemelerini sağlayarak, kripto paraların kriptosu unvanını alan gizlilik odakla kripto para Zcash, zor günler geçiriyor.

2016 yılında Zooko Wilcox tarafından kurulan ve Bitcoin’e karşı çok güçlü bir alternatif olacağı düşünülen Zcash bugünlerde 876 dolarlık ATH’sinin çok uzağında. An itibariyle 50 dolardan listelenen ZEC, eski günlerini mumla arıyor.

zcash'i kurtarmak

Ancak Zcash’in makus talihi iki kardeş sayesinde değişebilir.

İlgili haber: Zcash dost forku Ycash yüzde 60 değer kaybetti

Blockchain girişim firması Blockctown Capital kurucuları Joseph ve James Todaro kardeşler, ZEC’in bu bataklıktan çıkabilmesi için kurucular ödülünün azaltılması gerektiğini ileri sürdü.

Joseph ve James Todaro kardeşler:

”Zcash, kripto para kullanarak gizlilik odaklı ticaret yapma isteyenlerin en uğrak noktalarından birisi. Ancak bir zayıf noktası var. O da kurucular ödülünün çok yüksek olması. Her ne kadar insanlar gizliliğe önem verse de, onlar için ne kadar kar ettikleri de bir o kadar önemli. Bizler blockchain yatırım şirketleri olarak, yatırımcılarımızı ZEC madenciliğine yönlendirmekte güçlük çekiyoruz. İnsanlar karlarının %20’sinin direk kuruculara gitmesine karşı çıkıyor. Eğer Zcash kurucular ödülünü en azından %10 seviyelerine çekebilirlerse, Zcash piyasaları hareketlenebilir. Çünkü biz ve daha pek çok blockchain yatırım şirketi, Zcash’e yatırım yapmak için kurucular ödülünün azaltılmasını bekliyoruz.”

Bakalım Joseph ve James Todaro kardeşlerin bu talebine Zcash tarafından ne cevap gelecek.

Sağlıcakla kalın.

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum