Dikkat! Chainlink fiyatında dump söylentileri

Chainlink fiyatında dump söylentileri dolaşmaya başladı. Koinmedya olarak takipcilerimizi bu konuda uyarmak istiyoruz.


Chainlink fiyatında dump söylentileri dolaşmaya başladı. Koinmedya olarak takipcilerimizi bu konuda uyarmak istiyoruz.

Chainlink, Google ile girdiği işbirliği ve Coinbase listelenmesi sonucunda 2 ay içerisinde fiyatı %320 yükseldi. Şu anki gerçekleşen gönderi işlemlerini dikkate aldığımızda, bizzat şirketin kendisinin piyasaya LINK tokeni sürerek fiyatın yükselmesinden faydalanmak istediğini anlıyoruz.

bkz: Chainlink (LINK) yanıyor!!! 2019 yılında yüzde 1000’den fazla arttı

13 Haziran’da Google Bulut geliştiricisi Allen Day tarafından kaleme alınan yazıda, Chainlink’in teknolojisinin Ethereum’un akıllı sözleşmelerinde kullanabileceğini belirti. Yazı yayınlanmasından sonraki 60 dakika içerisinde LINK fiyatı %77 arttı. Henüz ortada Google ile Chainklink arasında henüz anlaşma duyurusu yapılmamıştı.

bkz:Chainlink nedir ve neden sürekli yükseliyor?

Benzer bir hadise de 26 Haziran’da Coinbase borsasında listelenmesi haberinin akabinde yaşandı. 28 Haziranda Coinbase LINK tokenini eklediğini duyurduğunda fiyat 24 saat içerisinde %127 arttı.

Chainlink, Google geliştiricisinin yayınladığı geçtiğimiz ay boyunca %320 yükseldi. Şu an Chainlink blockchain üzerinde gerçekleşen işlemlerin büyüklüğü göz önünde bulundurulduğunda, şirketin elinde tuttuğu tokenlerinden bir kısmını satmaya hazırlandığı konuşulmaya başlandı.

bkz: ChainLink (LINK) Coinbase Pro’da listeleniyor

Chainlink geliştirici cüzdanından Binance borsasına 1.4 milyon LINK tokeni gönderdi. Binance borsasına gönderilen toplam LINK tokeni adeti, dolaşımdaki token adetinin %0.4’ünü oluşturuyor.

Piyasadaki her hareketin 25x karşılığı olduğu biliniyor. Bunu baz alırsak, toplu satış verilen 1.4 milyon LINK tokeni dolaşımdaki tokenlerin %0.4’ü yapmaz %10’u yapacaktır.

LINK tokeni yanının kaleme alındığı saat itibariyle %4 artış göstererek 3,59 dolardan işlem görüyor. Söylentiler kesinlikle gerçekleşecek diye bir şart yok. her ihtimale karşın, Arşiviz Net olarak takipçilerimizin bu konuda dikkatli davranmasını, stop loss emri girmelerini tavsiye ediyoruz.

kaynak


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum