Chainlink (LINK) yanıyor!!! 2019 yılında yüzde 1000’den fazla arttı

Chainlink (Link) yanıyor!!! 2019 yılında yüzde 1000’den fazla arttı. Chainlink’te ki bu artış daha sürer mi? Link nereye gidiyor?


Chainlink (Link) yanıyor!!! 2019 yılında yüzde 1000’den fazla arttı. Chainlink’te ki bu artış daha sürer mi? Link nereye gidiyor?

 

Birçoğumuzun ilk başlarda ponzi olarak gördüğümüz Chainlink yükselişine hız kesmeden devam ediyor. Chainlink’in son 24 saatteki artışı %60’yı geçmiş durumda. 2019 yılı için ise bu değer şimdiden %1000’e ulaştı.

Chainlink (LINK) yanıyor

Chainlink’te ki son yükseliş dalgasını incelediğimizde, LINK’in Coinbase Pro’da listelenmesinin, bu artıştaki en büyük etken olduğunu görüyoruz. Tabi Chainlink’in de hakkını teslim etmek gerekir. Sonuçta Coinbase’de listelenmek her yiğidin harcı değil. Pek çok kriteri yerine getirmeniz gerekir.

İlgili haber: Chainlink (LINK) Coinbase Pro’da listeleniyor

Chainlink’in bu yükselişinin devam edeceğini ve 2020 yılı itibariyle Top 10 kripto para arasına gireceğini öngörüyoruz. Çünkü arkasında çok sağlam bir ekip ve ortak havuzu var.

İlgili haber: Chainlink (LINK) nedir? Geleceği var mı?

Kripto para sektörü henüz daha emekleme safhasında olduğundan bu gördüklerimiz potansiyelinin %5‘ini anca oluşturuyor. Bu yüzden bu evrede sağlam bir altyapı ve istikrarlı bir ekiple yola çıkan kripto para topluluklarının, sektöre damga vurmaması için önlerinde hiçbir engel yok. Chainlink‘te kurulmuş olduğu günden bu yana gösterdiği istikrarla, daha şimdiden gelecekteki en önemli kripto paralardan biri olacağını herkese gösteriyor. Eğer sizde kripto paralara yatırım yapıp 2-3 sene unutmak istiyorsanız, Chainlink seçeneği sizler için iyi bir yatırım aracı olabilir.

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum