Chainlink Fiyat Analizi: LINK / USD Paritesinde Ayılar Güçleniyor

Chainlink fiyat analizi yazımız ile karşınızdayız. LINK / USD paritesinde dört saatlik grafikte kritik desteğin altına düşmesiyle birlikte Chainlink kısa vadeli bir düşüş eğilimine sahip görünüyor.


Chainlink fiyat analizi yazımız ile karşınızdayız. LINK / USD paritesinde dört saatlik grafikte kritik desteğin altına düşmesiyle birlikte Chainlink kısa vadeli bir düşüş eğilimine sahip görünüyor.

Dört saatlik grafikte fiyatın kritik desteğin altına inmesiyle birlikte Chainlink, kısa vadede, düşüş işaretleri veriyor. LINK şuan kama formasyonu içinde hareket ediyor. Bir çok kereler direnç hattını kırmayı denese de başarılı olamadı. Direnç bölgesinden çıkış yapamayan fiyat aşağı yönlü kırılım gerçekleştirmek üzere.

Dört saatlik grafikteki teknik göstergeler düşüşü işaret ediyor ve güçlü satış sinyalleri vermeye devam ediyor.

Yatırımcılar, düşüş eğiliminin 13 Haziran’daki en düşük seviyeye kadar ulaşabileceğini akılda tutmalıdır.

RSI göstergesi, aşırı satış bölgelerine ulaşmış olmasına rağmen, ağırlıklı olarak bir düşüş trendi gösteriyor.

MACD göstergesinin yönü aşağı ve satış sinyali vermeye devam ediyor.

LINK / USD paritesi, orta vadeli bir düşüş eğilimine sahipken, kripto para Nisan 2019’dan bu yana ilk kez 50 günlük hareketli ortalamasının altında kalmış durumda.

Günlük dilim ise, LINK / USD paritesinin simetrik üçgenden çıkmaya başladığını gösteriyor. Günlük dilimdeki teknik göstergeler düşüş eğilimini sürdürüyor ve güçlü satış sinyalleri vermeye devam ediyor.

Haziran 2019’daki dip noktası en büyük destek hattı olarak önümüzde duruyor. Yatırımcılar buraya dikkat etmeli.

Günlük dilimdeki RSI göstergesi aşağı yönlü ve güçlü satış sinyalleri vermeye devam ediyor.

Günlük dilimdeki MACD göstergesi hem MACD sinyal çizgisi hem de MACD grafiği güçlü satış sinyalleri vermesi nedeniyle düşüş eğilimi gösteriyor.

LINK / USD Paritesinde zaman ve risk analizi açısından Chainlink düşüş eğilimine sahip görünüyor. Bu haliyle de son dönem sağladığı kazançlardan daha büyük miktarlarda kayıp riski taşıyor.

LINK / USD paritesinin 50 günlük hareketli ortalamasının altında son zamanlarda görülen zayıflama da aynı şekilde orta vadeli satıcıların şu anda kripto paranın kontrolünde olduğunu gösteriyor.

LINK / USD Paritesi hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez.

Kaynak

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum