ChainLink coin pump yaptı – 2 haftada %60 artış!

Chainlink coin pump görmeye devam ediyor. Chainlink (LINK) dün yaşadığı ralliden sonra, bugün de yükseliş kaydediyor.


Chainlink coin pump görmeye devam ediyor. Chainlink (LINK) dün yaşadığı ralliden sonra, bugün de yükseliş kaydediyor.

Chainlink (LINK), dün sergilediği ralli ile 2.25 dolara kadar çıkmıştı. LINK’te bugün de ciddi büyüme görüyoruz. Bu yazının yayıma hazırlandığı sırada, TSİ 17.06 CoinMarketCap verilerine göre yüzde 9.17’lik yükseliş ile Chainlink 2.57 dolardan işlem görüyor.

LINK biraz daha yükselirse, 2 aylık zirvesine ulaşacak. Ağustos ortalarında kripto para 2.58 doları görmüştü. Eğer LINK fiyatı 1 cent daha yükselirse, bu seviyeyi yeniden görmüş olacak. Eğer bu seviyeyi yeniden yakalarsa, potansiyel olarak 2019’un zirvesine doğru koşma fırsatı olacak.

Son kazançlarını da göz önüne alırsak, Chainlink son bir ayda yüzde 40 artış kaydetmiş oluyor. Mevcut fiyatı son altı ay ile kıyaslarsak ise elimizde kocaman bir yüzde 350’lik bir büyüme var demek. Bu da şu demek. Piyasa değeri yüksek kripto paralar arasında en iyi performans sergileyen coin LINK oluyor.

İlgili – Ripple, Cosmos ve Chainlink fiyat görünümü

Kısa dönem büyüme açısından Chainlink şu an piyasa liderleri arasında. Son 24 saatte yüzde 12’in üzerinde büyüme kaydetti. Diğer kripto paralar ise mütevazi bir yüzde 1 ile yüzde 3’lük artışlar kaydetti.

Chainlink’te daha önce de çok aşırı fiyat hareketleri gördük. Bu yükselişi önemli kılan şey ise piyasanın geri kalanının zar zor toparlandığı bir ortada böyle büyük bir artışın gelmesi.

Bu son fiyat hareketinin çoğunun Chainlink’in “Trusted Compute Framework”ü ile ilgili haberlerden kaynaklandığı görülebiliyor. Bu çerçeve, blockchain ölçeklenebilirlik endişelerini gidermek için tasarlandı ve akıllı sözleşmelerin güvenli bir şekilde chain dışında gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Chainlink (LINK), CoinMarketCap verilerine göre, değerine göre kripto piyasasında 15. sırada yer alıyor. Piyasa değeri ise 900,805,278 dolar.

Kaynak


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum