Bitcoin ve altcoin sene sonu hedefleri

Bitcoin ve altcoin sene sonu hedefleri neler? Bu yazımızda sektörün önemli isimlerinden William Mougayar’ın, sene sonu BTC ve altcoin fiyat tahminlerini masaya yatırdık.


Bitcoin ve altcoin sene sonu hedefleri neler? Bu yazımızda sektörün önemli isimlerinden William Mougayar’ın, sene sonu BTC ve altcoin fiyat tahminlerini masaya yatırdık.

 

Malum artık yavaş yavaş 2019’un son çeyreğine giriyoruz. Hal böyle olunca da kripto camiasının ünlü isimlerinden 2019 yıl sonu fiyat tahminleri gelmeye başladı. Bizlerde bu makalemizde, Blockchain teknolojisi üzerine derin araştırmalar yaparak esaslı makaleler yazan William Mougayar’ın görüşlerine yer vereceğiz.

Sektörün eskileri William Mougayar’ı iyi hatırlayacaktır. Mougayar özellikle, 2016 yılında ”The Business Blockchain” isimli kitabını yayımlamış ve sektörde isminden çokça söz ettirmişti. O günden bugüne çeşitli firmalarla çalışan Mougayar, hükümetlerin Blockchain teknolojisine adım atabilmeleri içinde büyük uğraş vermiştir.

Mougayar’ın yaptıklarından bu kadar bahsettikten sonra şimdi de esas konumuza geçelim. William Mougayar geçtiğimiz günlerde, Twitter üzerinden kripto para yatırımcılarını oldukça heyecanlandıracak bir paylaşımda bulundu. Mougayar yaptığı paylaşımda Bitcoin ve pek çok altcoin için yıl sonu fiyat tahmini verirken, market kapitalizasyonun şu anki fiyattan %178.5 daha yüksek olacağını ileri sürdü.

End of year predictions:
ETH @ $1,000
BTC @ $25,000
ETC @ $50
ATOM @ $20
BNB @ $50
DOT @ $250
EOS @ $7
KIN @ $.0001
STX @ $1.50 (Stacks)
XTZ @$2
STEEM @ $.50

Total Crypto Mkt Caps $750 B.
BTC dominance will end at 55%.
ETC at 15%. Top 20 at 95%.

[this is not trading advice]

— William Mougayar (@wmougayar) September 18, 2019

”Yıl sonu fiyat tahminleri:

Ethereum 1.000 dolar

Bitcoin 25.000 dolar

Etherum Classic 50 dolar

ATOM 20 dolar

BNB 50 dolar

DOT 250 dolar

EOS 7 dolar

KIN 0.0001 dolar

STX 1.50 dolar

XTZ 2 dolar

STEEM 0.50 dolar”

Mougayar yaptığı paylaşımda, yılın 2. Çeyreğinde olduğu gibi Bitcoin’in yine büyük bir sükse yapacağının altını çizmekle beraber altcoinlerinde bu furyaya atılacaklarına dikkat çekiyor.

Sonuç olarak şu an bu fiyat tahminleri bizlere çok uçuk gelse de, kripto para sektöründe asla neyin ne olacağı belli olmaz. Bir bakarsınız Mougayar’ın tahminleri doğru çıkmış! Özellikle Bakkt’ın 23 Eylül’de Bitcoin vadelilerini başlatacak olması, kripto para sektöründe taşları yerinden oynatabilir.

İlgili haber: Bakkt 23 Eylül’de açılıyor!

Sağlıcakla kalın


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum