Bitcoin düşüş serüveni bitiyor mu?

Bitcoin düşüş serüveni bitiyor demek istiyoruz. Ama önceki haftalarda oluşan destek/direnç seviyeleri arasında dolaşan fiyat hiç heyecan vermiyor.


Bitcoin düşüş serüveni bitiyor demek istiyoruz. Ama önceki haftalarda oluşan destek/direnç seviyeleri arasında dolaşan fiyat hiç heyecan vermiyor.

Bitcoin düşüş serüveni bitecek gibi görünmüyor. Günlük grafikteki hareketli ortalama seviyesinde daha fazla tutunamayan fiyat desteğini kaybetti. İmdada yetişemeyen tepki alımları fiyatın bu bölgenin altına inmesine neden oldu. Fiyatın şelale olmaması için uğraşan küçük alıcıların işlemleri yeterli gelmiyor. Fiyatın tutunması her geçen gün zorlaşıyor.

H4 grafiğimizde pivot seviyesindeki destek dün aşıldı. 10K seviyesinde tepkilerin gelmesi alımlarının gelmesi ümit verici.

Öncü kripto para birimi bitcoin fiyatının kontrolü hala satıcılarda gibi görünüyor. Fiyat ve mumlar bize neler anlatıyor, biraz da onları dinleyelim.

Dünkü analiz yazımız için Bkz.: Bitcoin zor durumda, acaba kurtulabilecek mi?

BTCUSD düşüş serüveni filminde yeni maceralar mı izleyeceğiz? Yoksa 9.800$ seviyesinde bu serüven bitecek mi? Bunu söylemek zor. Emtia piyasasının rağbeti şu sıralar düşüşte. Bitcoin de bundan nasibini alıyor kuşkusuz. Gün geçtikçe çember daralıyor. Yolun sonuna yaklaşıyoruz. Haftalık pivotun geçilerek üstünde destek bulması günü kurtarma adına iyi bir gelişme olur. Şimdilik fiyatı takip etmeye devam ediyoruz.

Bitcoin an itibariyle 10.100$ civarında işlem görüyor.

NOT: Yazılarımız yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımlarınıza kendi araştırmalarınız sonucu karar veriniz.

Sorularınız için s.basaran@koinmedya.com

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum