Binance Coin fiyatı 18 dolar seviyesinde dengede durmaya çalışıyor

Binance Coin fiyatı 18 dolar seviyesinde dengede durmaya çabalıyor. BNB, bir sonraki fiyat hareketi


Binance Coin fiyatı 18 dolar seviyesinde dengede durmaya çabalıyor. BNB, bir sonraki fiyat hareketi için BTC’yi gözlemliyor.

Binance Coin fiyatı 18 dolar ile 17,60 dolar seviyesinde volatilite gösteriyor. Yine de, 16 Ekim’den bugüne kadar Binance Coin %4.22 yükseliş kaydetti.

Binance Coin, bu hafta boyunca Bitcoin fiyatından farklı olarak fiyat hareketi sergiledi. Ancak BNB hala iki hareketli oratalamanın arasında fiyat hareketi sergiliyor. Fiyattaki ani düşüşler, ani yükselişler ile karşılaşıyor. BNB boğaları direnç seviyesini aşasıya kadar bu durumun devam etmesi kesin gözüyle bakılıyor. BNB, direnç seviyesini aşabilirse, bu durumda BNB yatırımcıları pozisyonlarını uzun dönem için gözden geçirebilirler.

Binance Coin fiyatı 18 dolar seviyesinde dengede durmaya çabalıyor. BNB, bir sonraki fiyat hareketi için BTC'yi gözlemliyor.

Diğer taraftan, BNB’nin uzun zamandır koruduğu aralık aşağı yönlü kırılırsa, BNB ayıları fiyatı bir sonraki uğrak noktası 14.25 dolara kadar düşürebilirler.

14.25 seviyesi BNB için oldukça önemli. Bu seviyedeki destek işe yaramazsa, BNB sırasıyla 12 dolar ve 10 dolar bölgesindeki destek seviyelerini test edebilir. Ancak eldeki verilere göre, bu senaryonun gerçekleşme ihtimali şiödilik zayıf görünüyor. Ancak, çok değişken olan bu piyasada işlerin aniden kötüleşebildiğini hatırda tutmakta yarar var.

kaynak

 


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum