Binance Coin 30 dolar mücadelesi veriyor – işte son durum

Binance Coin 30 dolar için mücadele veriyor. 7 günden fazla bir süredir BNB’nin hedefinde bu seviye var. Kripto, 30 dolara doğru ağır ağır ilerliyor.


Binance Coin 30 dolar için mücadele veriyor. 7 günden fazla bir süredir BNB’nin hedefinde bu seviye var. Kripto, 30 dolara doğru ağır ağır ilerliyor.

 

Binance Coin fiyat analizi gerçekleştirdiğimizde bir şey daha ortaya çıkıyor: 100-günlük EMA aşıldı ve coin direnci kırmak için mücadelesine devam ediyor. Yakında yeni  zirveler gelebilir.

Kripto madenciliği Gürcistan’ın enerjisinin yüzde 7’sini tüketiyor

BNB’nin büyümesini kolaylaştıran bir başka faktör de Binance ABD borsasının gelişim planları. Bu durum yaklaşık 1 ay önce ortaya çıktı.

Ancak henüz pençelerini çıkarmamış BTC baskın markette başarı kazanmasına yetecek yeni ABD tüccarı akışı şimdilik yeterli görünmüyor.

Binance Coin price analysis

Binance Coin fiyat analizimiz, BNB’nin 28$ destek seviyesini hala güçlü bir şekilde koruduğunu gösteriyor. Ve bu seviyenin altına itilmesi aşırı derecede zor görünüyor.

Bunu yapabilecek tek şey, gelecek birkaç günde BTC’nin yükselişi olacaktır.Bu da analistlerce pek tahmin edilmiyor. An itibariyle 35$ psikolojik seviyesi için BNB oldukça heyecanlı görünüyor. Fakat öncesinde 32$’daki boğa tuzağını geçmesi gerekecek. Ki bu, O’nu 29$ seviyesine geri dönmeye zorlayabilir.

RSI şu an 50’nin üzerinde. Bu da hafta içi bir yükseliş için ivme geleceğini neredeyse garantiliyor.

Kaynak

 

“İçerikler bilgilendirme amaçlı olup kesinlikle yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım, uzmanlık gerektiren ciddi ve riskli bir iştir.”


Beğendiniz mi? Arkadaşlarınızla Paylaşın!

0 Yorum